Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS
Nasıl Başlıyoruz?

Çalışma Süreci

arrow
01
Proje Analizi

Projenizi analiz ediyor ve ekip olarak neler yapabiliriz bunu istişare ediyoruz.

arrow
02
process2
Araştırma

İşimiz hakkında detaylı bir araştırma yaparak alacağımız verimi sizlere rapor ediyoruz.

03
process3
Performans Artırma

Yaptığımız araştırmalar ve analizler sonucu elde ettiğimiz verilere göre çalışmalarımızı başlatıyoruz.

İçerik Oluşturma Nedir?

İçerik oluşturma, hizmet vermiş olduğunuz sektörde kullanıcıların ilgisini çekmeye yarayan bilgi verici metin, görsel, video oluşturulmasıdır. Bunlar sayesinde marka bilinirliğinize fayda sağlamış ve Google algoritmalarına güncel bir site görünümü vermiş oluyoruz.

Sosyal Medya Ne İşe Yarar?

Sosyal Medya, işletmeniz için hedef kitleler edinmenize ve sektörel müşterilerinize tanıtım yapmanızı sağlayacak Global ortamlardır. Sosyal medya sayesinde fiziki ve sanal müşterilerinizi artırabilir ve marka bilinirliğinizi artırabilirsiniz.

Uygulama Geliştirme Nedir?

Uygulama geliştirme, işletmeniz için mobil uygulamalar hazırlanarak kullanıcılarınıza daha kolay bir şekilde hizmet sunmanıza yarayan mobil yazılımların geliştirilmesidir. 

SEO Stratejisi Nedir?

SEO stratejisi, her sektör için ayrı olarak belirlenen bir çalışma planıdır. Rekabet oranına göre hazırlanan bu strateji sayesinde projeniz yönetilir ve ilerler.

Web Geliştirme Nedir?

Web geliştirme, sektörünüze özel olarak hazırlanan tamamen kullanıcı deneyimine göre optimize edilmiş başarı odaklı site tasarımlarıdır. Eşsiz siteler elde etmek için bizimle iletişime geçmelisiniz.

Adwords Reklamları Nedir?

Adwords reklamları, günümüzün en popüler arama motoru olan Google’ın reklam aracıdır. Uzman ekibimiz işletmeniz için en doğru Adwords optimizasyonlarını uygular ve indirimli fiyatı ile kullanımınıza sunar.

İndirimle Adwords Reklamları İçin Butona Tıklayın.

Teklif Alın

    × Hemen İletişime Geç